Porada předsedů

 

V úterý 18. 9. 2018 v 15,30 hod. se bude konat porada předsedů ŠSK. Porada bude v budově Krajského úřadu Plzeňského kraje, Škroupova ul. v místnosti č. 326 – 3. patro. Projednávat se bude program a termíny soutěží na školní rok 2018/2019 a hodnocení soutěží v minulém školním roce a nové podmínky financování AŠSK 

  

Nejúspěšnější základní školou ve školním roce 2017/2018 se stala 25. základní škola, Chválenická ul.  a nejúspěšnější střední školou Masarykovo gymnázium. Podrobný přehled bodovaného pořadí je v přílohách v sekci Dokumenty ke stažení. 

 

 

 

 

 

 

 

Nejúspěšnější základní školou se stala 1. základní škola a nejúspěšnější střední školou Masarykovo gymnázium. Podrobný přehled bodovaného pořadí je v přílohách v sekci Dokumenty ke stažení.  

 

Soupiska na krajské soutěže

Pro účast na krajských soutěžích používejte výhradně novou 2a Prezenční listinu soutěžících, kde je kromě adresy školy uvedeno IČO školy a dodatek, že pedagogický pracovník bude vykonávat dozor po celou dobu soutěže. Jinak nebude družstvo připuštěno k soutěži. Soupisku si stáhněte v oddíle dokumenty ke stažení nebo v oddíle krajské soutěže.

Termíny soutěží

Aktualizované termíny soutěží najdete v oddíle Soutěže. Chybějící termíny budou průběžně doplňovány a upřesňovány.

Zápis z porady předsedů

Zápis z porady předsedů 17.9.2015 najdete v oddíle Dokumenty ke stažení.

Minifotbal - IV. kategorie

Na minifotbal IV. kategorie jsou přihlášeny následující školy: 16.zš, 17.zš, Benešova zš, 15. zš, Bolevecká zš, 11.zš, 1.zš, 33.zš, 20.zš, 31.zš, 2.zš, 28.zš. Tento počet umožní odehrát turnaj ve dvou skupinách, nebudeme hrát ve třech obvodech jeko obvykle.

Zápis z porady přesedů

Zápis z porady předsedů ŠSK 10.10. 2013 najdete v oddíle "Dokumenty ke stažení".

Temíny okrskových a okresních kol ve florbalu

Obvod 1 - Slovany-Doubravka: na 25. ZŠ: HIII - 17.10., DIII - 14.10., HIV - 7.11., DIV - 4.11.

Obvod 2 - Lochotín: na 4. ZŠ: HIII, DIII - 5.11., HIV, DIV - 8.11.

Obvod 3 - Bory-Skvrňany: 11. ZŠ: HIII, DIII - 23.10., HIV, DIV - 24.10.

 

Okresní finále:      

                    HIII: 25. ZŠ 21.11.

                    DIII: 11. ZŠ 13.11.

                    HIV: 25. ZŠ 25.11.

                    DIV: 11. ZŠ 14.11.

 

Porada předsedů

Porada přesedů školních sportovních klubů se bude konat ve čtvrtek 10. října 2013 v 15,30 hod. ve velké zasedací místnosti Magistrátu m. Plzně v Kopeckého sadech 13.

Program porady:

1/ Program a termíny soutěží

2/ Zprávy z krajské rady

3/ Různé

Těším se na vaši účast.

Hodnocení škol

Konečné pořadí škol ve školním roce 2012/2013 najdete v oddíle "Výsledky".

Jsou druzí v republice! Velký úspěch žáků 33. základní školy ve florbalu!

Družstvo florbalistů 33. základní školy v Plzni přivezlo z Kopřivnice z dvoudenního republikového finále Orion florbal cupu stříbrné medaile a pohár za druhé místo! Finálového klání v kategorii III. (mladších žáků) se zúčastnilo 6 družstev z celé republiky. Na republikový turnaj do Kopřivnice se škola na rozdíl od ostatních probojovala z kvalifikace, poprvé, a tak je většina považovala spíše za „outsidry“, kteří nemohou nikoho ohrozit. Spletli se! Družstvo čtrnácti chlapců z 6. a 7. tříd vezlo s sebou i kus domácího prostředí – své fanoušky, spolužáky ze školy, kteří neúnavně a vytrvale fandili a skandovali po celou dobu turnaje a s hráči prožívali úspěchy i neúspěchy, vítězství i prohry. Prvními soupeři ve skupině byli florbalisté ze Základní školy Štefánikova, Hradec Králové a ze Základní školy a mateřské školy, Na Beránku, Praha. První zápas se hráčům příliš nevydařil, prohráli s Hradcem 1:3, a jak se později ukázalo, byl Hradec osudovým týmem. Porážka mrzela, ale s výkonem florbalistů byli trenéři spokojeni, takže neztráceli naději do druhého zápasu ve skupině. Podařilo se, družstvo vyhrálo a díky prohře Prahy s Hradcem postoupilo do semifinále jako druhé ze skupiny B. První vystoupení v republikovém turnaji bylo tedy více než úspěšné - nejhorší umístění bude 4. příčka.

Následující den začínal pro všechny velmi brzy. Florbalisté hráli svůj semifinálový zápas od 8 hodin, takže vstávali velmi brzy, rychle pobalili, protože po turnaji a slavnostním vyhlášení je ještě čekala minimálně šestihodinová cesta do Plzně.  Pro všechny hráče, trenéry i fanoušky to byl nervák - proti nim nastoupilo vítězné mužstvo skupiny A – Základní škola Emila Zátopka Zlín, které si vůbec nepřipouštělo, že by mohlo prohrát. Základní hrací doba skončila nerozhodně, na nájezdy vyhráli naši hoši 4:3. Nečekaný úspěch, veliká radost, zadostiučinění a finále! Halou znělo „Třicátá třetí!“ a „Plzeňáci, Plzeňáci!“. Postup do finálového boje o první místo byl určitě nečekaným překvapením pro všechna družstva i pro pořadatele. Ve finále čekal Hradec – první soupeř a vítěz druhého semifinálového utkání. A hoši z Plzně hrají skvěle! Opět v normální hrací době nerozhodně, musí tedy rozhodnout nájezdy. Po dvou sériích opět nerozhodně – rozhoduje až devátý nájezd v pořadí, který naši hráči neproměnili, náhlá smrt a druhé místo – o jedinou branku! Po dlouhém a vyčerpávajícím boji druzí!

O dojmech a emocích v závěru celého turnaje svědčí slova členky vedení týmu, Marie Šollové: „Slzy se objevují v očích hráčů i fanoušků, dětí i dospělých. Snažíme se vše rozumně dětem vysvětlit. Je to obrovský úspěch, hráli jste výborně, je to o štěstí. Všechno chápou, ale jsou nešťastní. Takový kousek od zlata! Říká se, že bramborová medaile je nejhorší. Nesouhlasíme, není nic horšího, než být druhý, kousek od zlata. Při vyhlašování výsledků už to vidíme lépe. Jsme poprvé na „republice“ a jsme druzí. Nic takového jsme nečekali, nikdo s námi nepočítal. A teď jsme stříbrní, Martin Volf si odváží i titul Nejlepšího hráče turnaje. Zasloužil by si ho i Filip Čihák jako nejlepší brankář, ale nemůžeme chtít všechno. Halou zní „kluci děkujem“ nejen od plzeňských fanoušků, ale i od žáků z pořadatelské Kopřivnice, kteří celé finále fandili s námi. Domů už jedeme šťastní. Máme zážitek na celý život. A příští rok uvidíte, my vám všem ukážeme! Jsme druzí v republice a nejlepší v kraji, florbalový svět s námi musí počítat!“

Co dodat? Snad jen, že se všichni připojujeme se ke gratulantům a přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů a příští rok zlatou!

Porada předsedů

Podrobný zápis a informace z porady předsedů najdete v oddíle "Dokumenty".


Soutěže s partnery: